• Wiem więcej, wiem lepiej

• W okresie 02.01.2022r. – 31.12.2022r. w naszej szkole realizowany jest projekt unijny „Wiem więcej, wiem lepiej!” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.

Głównym celem projektu jest wyrównywanie dysproporcji w jakości kształcenia na poziomie ogólnym oraz dostosowanie oferty edukacyjnej do potrzeb uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

W ramach projektu, w pięciu 8-osobowych grupach, prowadzone będą następujące zajęcia:

1. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z biologii dla kl. VII i VIII

2. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl. VII i VIII

3. Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. niemieckiego  dla kl. VI

4. Kółko fizyczne dla kl. IV

5. Kółko przyrodnicze dla kl. II i III

6. Kółko TIK dla kl. II, III i IV

Więcej informacji uzyskają Państwo od dyrektor szkoły, wychowawców, nauczycieli prowadzących zajęcia oraz na stronie:https://strzelce.pl/investment/wiem-wiecej-wiem-lepiej/

"Wiem więcej, wiem lepiej!" - projekt unijny - Obrazek 1