Strona główna

      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
      • Nasza szkoła korzysta z platformy EduPage, na której znajdziesz bieżące informacje z życia szkoły, aktualny plan lekcji i wiele innych informacji.
          • Przyjęcie przedszkolaków do "Braci przedszkolnej"

            Przyjęcie przedszkolaków do "Braci przedszkolnej" - Obrazek 1

            W dniu 13.10.2017r. odbyło się przyjęcie przedszkolaków do "Braci przedszkolnej". Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg szkoły. Zaproszonych gości: panią dyrektor Jolantę Dobosz, pana burmistrza Mateusza Federa, rodziców i nauczycieli przywitały 3-4 latki. Był to ich pierwszy występ przed tak liczną publicznością.
            Podczas uroczystości 5-6 latki zaprezentowały swoje umiejętności. Śpiewały, recytowały wiersze, zatańczyły "Bravado" do układu muzycznego Batti Strauss. Następnie "starszaki" ślubowały, że będą przestrzegać zasad obowiązujących w przedszkolu i używać zwrotów grzecznościowych na co dzień, a  pani dyrektor wielkim czarodziejskim piórem pasowała każdego przedszkolaka. Na zakończenie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz usłyszały wiele ciepłych życzeń od pani dyrektor i pana burmistrza. Na pewno był to niezapomniany dz

        • Odnośnik: /news/?gtnid=196#news-196
          • W dniu 13 października zaraz po uroczystości ślubowania klasy I, koło teatralne „Pampalary” przygotowało program artystyczny z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Najstarsi aktorzy zaprezentowali swój kunszt wokalny. Zagrali również na fletach „Sto lat” Obecny na akademii burmistrz Mateusz Feder złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły.

          •  - Obrazek 1 - Obrazek 2

            Uroczyste Ślubowanie odbyło się 13 października. Po krótkim programie artystycznym ośmioro pierwszaków ślubowało być dobrym i sumiennym uczniem oraz odpowiedzialnym i wzorowym Polakiem. Wszyscy jednogłośnie przyznali, że będą przynosić dumę rodzicom i nauczycielom. Pasowania dokonała dyrektor szkoły pani Jolanta Dobosz. Natomiast dyplomy wręczył burmistrz Mateusz Feder.

        •  " Do zdrowia dobrego trzeba przedszkolaka mądrego"
          • " Do zdrowia dobrego trzeba przedszkolaka mądrego"


            Konkurs plastyczny skierowany do przedszkolaków oraz uczniów szkół kształcenia specjalnego rozstrzygnięty.
            To była już piata edycja konkursu plastycznego organizowanego przez Powiatowe Centrum Zdrowia, Szpital Powiatowy oraz Publiczne Przedszkole w Drezdenku. Dzieci poruszały w swoich pracach tematykę zdrowego odżywiania się, aktywności fizycznej, dbałości o zęby oraz spożywanie zdrowych posiłków.
            Jako najważniejsze kryteria brano pod uwagę- zgodność pracy z tematem a także, a może przede wszystkim samodzielność wykonania pracy.
            Uroczysta" Gala Nagrodzonych "odbyła się 27 września w Centrum Promocji Kultury w Drezdenku. Na widowni zasiadło 200 osób, w większości młodych artystów plastyków. Wyróżnienie otrzymał Eryk Rożek z klasy "0". Gratulujemy!

        • SZKOLNY PROGRAM ROZWIJANIA ZDOLNOŚCI I TALENTÓW
          • SZKOLNY PROGRAM ROZWIJANIA ZDOLNOŚCI I TALENTÓW

            SZKOLNY PROGRAM ROZWIJANIA ZDOLNOŚCI I TALENTÓW - Obrazek 1

            W roku szkolnym 2017/18 Lubuski Kurator Oświaty serdecznie zaprasza do włączenia się do Programu Wspierania Zdolności i Talentów „Lubuscy poszukiwacze talentów”. Głównym celem programu jest wspieranie i rozwijanie uzdolnień uczniów szkół województwa lubuskiego. Nasz teatr przystąpił do programu i systematycznie będzie realizował założenia SZKOLNEGO PROGRAMU ROZWIJANIA ZDOLNOŚCI I TALENTÓW. Wszystkim aktorom życzymy wspaniałych sukcesów.

          • KONKURS CUDAKI ZWIERZAKI

            KONKURS CUDAKI ZWIERZAKI - Obrazek 1


            Jesień to czas, gdy w ogrodzie dojrzewają warzywa. W naszym przedszkolu dzieci chętnie przystąpiły do konkursu "Cudaki - zwierzaki". Potrafiły wyczarować z warzyw cudowne zwierzaki. Wystawa prac cieszyła się ogromnym zainteresowaniem dzieci.

            A oto wyniki:

            I miejsce: Piotr Kos, Bartosz Dera, Rafał Sodal.

          • Spotkanie z doktorem Dolittle

            Spotkanie z doktorem Dolittle - Obrazek 1 Uczniowie klasy drugiej po przeczytaniu lektury „ Doktor Dolittle i jego zwierzęta” z ochotą przedstawili postać głównego bohatera i jego przyjaciół młodszej grupie przedszkolnej. W sali pojawiła się kaczka Dab- Dab, pies Dżip, papuga Polinezja, świnka Gab- Gab i sowa Tu- Tu. Na pamiątkę spotkania uczniowie przekazali jedną z małpek doktora Dolittle aby zachęcała dzieci do czytania. Natomiast uczniowie klasy pierwszej obejrzeli krótką inscenizację pt. „Wyprawa do Afryki”.

          •  - Obrazek 1

            Dzisiaj u starszaków było smacznie i zdrowo. Dzieci samodzielnie wykonały a następnie skonsumowały sałatkę owocową.

            Jolanta Kańczuga

          •  - Obrazek 1Dnia 30.09.2017 r. odbył się turniej piłki nożnej chłopców w Bobrówku. Drużyna chłopców w składzie Antoni Pawłowski, Norbert Kaczmarek, Jakub Szymański, Mikołaj Tecław, Krzysztof Jankowski, Gracjan Naumowicz, Tomasz Nowak spisała się bardzo dobrze. Chłopcy awansowali do finału gdzie ostatecznie po zaciętym pojedynku ulegli drużynie SP nr 1 ze Strzelec Kraj. i zajęli wysokie drugie miejsce. Brawo!

        • Odnośnik: ?
          •  - Obrazek 1

            W tym dniu dziewczynki z klasy pierwszej przygotowały chłopcom słodkie niespodzianki. Chłopcy byli mile zaskoczeni i podziękowali za słodycze i życzenia.

            Katarzyna Cichowska

        • Odnośnik: ?
          • W dniu 27 września br. dzieci z przedszkola, wyposażone w worki i rękawice wzięły udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Akcja miała na celu uświadomienie dzieciom korzyści płynących z dbania o własne środowisko. Zamieszczona fotografia pokazuje, że najmłodsi poradzili sobie znakomicie.

            Jolanta Kańczuga

        • Odnośnik: /news/?gtnid=185#news-185
          • W dniu 21 września br. z okazji „Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka” dzieci z grupy 3-4 i 5-6 latków odwiedził Burmistrz Mateusz Feder. Przedszkolaki zatańczyły do układu Betti Strauss oraz zaśpiewały piosenki, których nauczyły się w tak krótkim czasie. Na zakończenie spotkania Pan Burmistrz podarował dzieciom słodki upominek składając najserdeczniejsze życzenia w dniu ich święta.

        • Odnośnik: /news/?gtnid=182#news-182
          • Kształtowanie postaw proekologicznych jest jednym z celów edukacji wczesnoszkolnej. Coroczna akcja Sprzątania Świata jest świetną okazją, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska poprzez właściwe zachowanie. Pierwszaki wyruszyły na porządkowanie terenu w pobliżu szkoły. Dzieci wyposażone w rękawiczki oraz w worki foliowe pracowały z wielkim zaangażowaniem. Dzięki temu okolica, w której mieszkamy będzie piękniejsza, a dzieci gdy dorosną nadal będą miały na uwadze to co dla człowieka najdroższe – zdrowe środowisko naturalne.

          • SUKCES  MICHAŁA

            SUKCES  MICHAŁA - Obrazek 1

            Michał Klimas uczeń klasy V przeszedł pozytywnie casting do Musicalu pt. „Akademia Pana Kleksa”. Casting został przeprowadzony przez Filharmonię Gorzowską. Pierwszy spektakl odbędzie się na początku grudnia. Gratulujemy i życzymy Michałowi sukcesów.

            Katarzyna Cichowska

            SUKCES  MICHAŁA - Obrazek 2

    • Biuletyn informacji publicznej
    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Poniedziałek 22.06.2026
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 518870