W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną odbyło się podsumowanie KONKURSU NA NAJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ I KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ. Na konkurs wpłynęło 17 kartek i 38 ozdób. Jury w składzie: pani dyrektor Jolanta Dobosz, pani Marta Suterska i pani Agnieszka Kuś dokonując wyboru położyły szczególna uwagę na samodzielność wykonanej pracy, pomysłowość i kreatywność twórczą. Wyniki przedstawiają się następująco:
|
OZDOBA
|
KARTKA |
|
I miejsce Hanna Choptiany kl. I
|
I miejsce Krystian Klimas kl. I |
|
II miejsce Wiktor Grudka kl. IV
|
II miejsce Oliwia Sydoruk kl. V |
|
III miejsce Natalia Grabowska kl. II
|
III miejsce Patrycja Nawrot kl. IV |
|
IV miejsce Wiktor Zajkowski kl. IV
|
IV miejsce Sara Czarnuszkiewicz kl. IV |
|
V miejsce Grzegorz Niszczot kl. II
|
V miejsce Paweł Starczyński kl. V |
Zwycięzcy otrzymali nagrody, pozostali uczestniczyli dostali wyróżnienie i drobne upominki.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!
Katarzyna Cichowska i Anna Niszczot





